Posts under "žáci"

Přebor JMK starších žáků pokračoval v Holubicích, žďárská dvojice vyhrála

Posted in žáci on Červen 11th, 2019

První letošní výhra v přeboru JMK starších žáků V neděli 9.června se v Holubicích uskutečnil další díl přeboru JMK tentokrát ve dvojicích.

Na MČR mladších žáků ve Varech zacinkal žďárským hráčům dvakrát bronz

Posted in žáci on Květen 20th, 2019

Ve dnech 18. a 19. 5. 2019 se konala MČR mladších žáků dvojic a trojic.

Ve Žďáru proběhly turnaje žáků zařazených do Poháru ČNS

Posted in žáci on Duben 17th, 2019

Dva turnaje Poháru ČNS trojic mladších a starších žáků jsme uspořádali v tělocvičnách 5. základní školy. Ve starších žácích byla konkurence obrovská, celkem se přihlásilo 21 sestav.

Žďárská dvojice Sobotka- Zapletal skončila v turnaji Poháru ČNS mladších žáků na skvělém třetím místě

Posted in žáci on Březen 27th, 2019

Druhý turnaj Poháru ČNS mladších žáků dvojic se hrál 24. 3. 2019 v Dolních Počernicích. Naše barvy tentokrát hájili Matěj Sobotka a Marek Zapletal pod vedením trenéra Davida Sobotky.

V Plzni odstartoval Pohár ČNS starších žáků

Posted in žáci on Březen 18th, 2019

První turnaj Poháru ČNS dvojic starších žáků pořádal KNS Plzeňského kraje 9. 3. 2019. Do Plzně, kde se turnaj konal, odjeli pod vedením trenéra Sommera Ondřej Bukáček a David Krmášek. Celkem se turnaje zúčastnilo 21 dvojic v čele s největšími favority této věkové kategorie, kterými jsou Baník Stříbro, MNK Modřice, TJ Peklo, Avia Čakovice, Climax […]

Nohejbalovou sezonu začali mladší žáci v Poháru ČNS druhým místem

Posted in žáci on Únor 18th, 2019

První turnaj Poháru ČNS mladších žáků – dvojic v roce 2019 se konal v Holicích. Naši chlapci ve složení Adam Bukáček, Matěj Sobotka se střídajícím Františkem Sládkem v základní skupině s přehledem porazili Sokol Holice A a C, TJ Peklo B, remizovali s Avií Čakovice a po nádherném zápase, který přítomní označili jako předčasné finále […]

V Semilech proběhlo MČR starších žáků

Posted in žáci on Prosinec 17th, 2018
(Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Semilech proběhlo MČR starších žáků)

MČR starších žáků ve dvojicích a trojicích se konalo 15. – 16. 12. 2018 v Semilech. V sobotním turnaji dvojic, kde bylo přihlášeno 26 sestav, naši borci ve složení Ondra Bukáček, David Krmášek se střídajícím Járou Cempírkem v základní skupině porazili MNK Modřice C, TJ Peklo B a Dynamo České Budějovice A.

Žďár uspořádal MČR jednotlivců mladších žáků, zvítězil Patrik Kolouch z Modřic

Posted in žáci on Září 13th, 2018

10. Gala MČR mladších žáků v singlu se konalo 8.9.2018 ve Žďáře nad Sázavou v nohejbalovém areálu Sportovního klubu policie.

Ve Žďáru proběhl další turnaj starších žáků JMK

Posted in žáci on Červen 20th, 2018

V neděli pokračoval Krajský přebor JMK starších žáků, tentokrát ve Žďáru. Turnaj odehrálo celkem sedm trojic. První tři místa na konci turnaje patřila modřickým žákům.

Na žďárské antuce proběhl další turnaj JMK žáků, dvojice Bukáček- Krmášek skončila druhá

Posted in žáci on Červen 4th, 2018

Přebor Jihomoravského kraje žáků pokračoval 3. 6. 2018 dalším turnajem a to dvojkami ve Žďáře nad Sázavou. Celkem se přihlásilo 11 sestav a z toho 5 domácích SKP, 5 z MNK Modřice a jedna dvojka Holubic. Účastníci byli rozdělení do tří skupin z nichž první dva postupovali přímo do čtvrtfinále a o zbylá dvě místa si […]