Posts under "žáci"

Nohejbalovou sezonu začali mladší žáci v Poháru ČNS druhým místem

Posted in žáci on Únor 18th, 2019

První turnaj Poháru ČNS mladších žáků – dvojic v roce 2019 se konal v Holicích. Naši chlapci ve složení Adam Bukáček, Matěj Sobotka se střídajícím Františkem Sládkem v základní skupině s přehledem porazili Sokol Holice A a C, TJ Peklo B, remizovali s Avií Čakovice a po nádherném zápase, který přítomní označili jako předčasné finále […]

V Semilech proběhlo MČR starších žáků

Posted in žáci on Prosinec 17th, 2018
(Komentáře nejsou povolené u textu s názvem V Semilech proběhlo MČR starších žáků)

MČR starších žáků ve dvojicích a trojicích se konalo 15. – 16. 12. 2018 v Semilech. V sobotním turnaji dvojic, kde bylo přihlášeno 26 sestav, naši borci ve složení Ondra Bukáček, David Krmášek se střídajícím Járou Cempírkem v základní skupině porazili MNK Modřice C, TJ Peklo B a Dynamo České Budějovice A. Postoupili z prvního místa […]

Žďár uspořádal MČR jednotlivců mladších žáků, zvítězil Patrik Kolouch z Modřic

Posted in žáci on Září 13th, 2018

10. Gala MČR mladších žáků v singlu se konalo 8.9.2018 ve Žďáře nad Sázavou v nohejbalovém areálu Sportovního klubu policie.

Ve Žďáru proběhl další turnaj starších žáků JMK

Posted in žáci on Červen 20th, 2018

V neděli pokračoval Krajský přebor JMK starších žáků, tentokrát ve Žďáru. Turnaj odehrálo celkem sedm trojic. První tři místa na konci turnaje patřila modřickým žákům.

Na žďárské antuce proběhl další turnaj JMK žáků, dvojice Bukáček- Krmášek skončila druhá

Posted in žáci on Červen 4th, 2018

Přebor Jihomoravského kraje žáků pokračoval 3. 6. 2018 dalším turnajem a to dvojkami ve Žďáře nad Sázavou. Celkem se přihlásilo 11 sestav a z toho 5 domácích SKP, 5 z MNK Modřice a jedna dvojka Holubic. Účastníci byli rozdělení do tří skupin z nichž první dva postupovali přímo do čtvrtfinále a o zbylá dvě místa si […]

V Modřicích se odehrál další turnaj starších žáků

Posted in žáci on Květen 28th, 2018

V neděli pokračoval dalším čtvrtým turnajem Přebor JMK starších žáků v Modřicích. Turnaje se zúčastnilo celkem šest trojic a to tři domácí a tři přijely ze Žďáru.  

O víkendu pokračoval Pohár ČNS žáků, starší žáci obsadili 3. místo

Posted in žáci on Březen 28th, 2018

Víkend 24. – 25. 3 . byl velmi bohatý na poli mládežnického nohejbalu. V sobotu byla trojka starších žáků ve složení Kryštof Komínek, Štěpán Šimek, Ondřej Bukáček a David Krmášek

Pohár ČNS pokračoval v Semilech, žďárští žáci skončili čtvrtí

Posted in žáci on Březen 14th, 2018

Druhý turnaj Poháru ČNS starších žáků, tentokrát trojice, se konal v Semilech 10. 3. 2018. Naše sestava značně oslabila, když těsně před turnajem onemocněl Kryštof Komínek.

Pohár ČNS starších žáků zahájil sezónu ve Žďáru, domácí skončili třetí

Posted in žáci on Březen 9th, 2018

Pohár ČNS mládeže zahájil rok 2018 turnajem dvojic starších žáků ve Žďáře nad Sázavou. Zájem o účast byl velký. Jedenáct nohejbalových oddílů přihlásilo 26 sestav a pořadatelé museli z časových důvodů dvě sestavy škrtnout.

Celostátního soustředění se zúčastnil i Kryštof Komínek

Posted in žáci on Leden 10th, 2018

Ve dnech 5. až 7. ledna 2018 proběhlo celostátní soustředění talentů v kategorii starších žáků. Soustředění proběhlo v Nymburku a zúčastnil se ho i žďárský talent Kryštof Komínek.