Posts under "dorost"

Zahájila i BDL. Žďárští dorostenci na Vsetín nestačili.

Posted in dorost on Duben 9th, 2018

K prvnímu soutěžnímu utkání nové sezóny BDL nastoupil domácí tým proti favoritovi celé soutěže , týmu NK Climax Vsetín.

Ve žďárském nohejbalovém areálu se uskutečnil poslední turnaj KP dorostu

Posted in dorost on Září 23rd, 2015

KP dorostu, posledního turnaje dvojic ve Žďáře nad Sázavou, se zúčastnilo celkem osm sestav. Dvě dvojky postavil pořádající SKP,Sokol Třebíč i Smrček, po jedné pak Drak Dalečín a SK Bělá.

V Třebíči proběhl turnaj dvojic KP dorostu

Posted in dorost on Září 14th, 2015

Předposlední turnaj KP dorostu, tentokrát dvojice , se konal v Třebíči 13.9. za účasti sestav domácích, Dalečína a Žďáru nad Sázavou. Naši kluci hráli ve složení Petr Pešek, Štěpán Šimek a Ondřej Bukáček. Trenér Sommer pravidelně střídal a tak si všichni zahráli stejnou porci zápasů.

Po prázdninách pokračoval KP dorostu

Posted in dorost on Září 7th, 2015

Po zrušeném turnaji v Bělé, který měl proběhnout minulý víkend pokračoval seriál turnajů KP dorostu ve Smrčku. K turnaji trojic se sjelo celkem pět týmů a mezi nimi i náš žďárský tým ve složení Landa, Pešek, Šimek a O. Bukáček.

Singlový turnaj dorostu vyhrál domácí Tomík Landa

Posted in dorost on Květen 19th, 2015

Tuto neděli proběhl ve žďárském nohejbalovém areálu třetí turnaj KP dorostu. A musíme konstatovat, že se dařilo. Na kurtech se setkalo celkem sedm singlistů

O víkendu se odehrály dva turnaje mládeže

Posted in dorost, žáci on Květen 4th, 2015
(Komentáře nejsou povolené u textu s názvem O víkendu se odehrály dva turnaje mládeže)

Během víkendu se odehrály dva turnaje mládeže, kde jsme měli své zastoupení. Nejprve zajeli naši mladší žáci ve složení Šimek, Ondra a Adam Bukáčkovi na turnaj dvojic do Modřic.

První turnaj krajského přeboru dorostu se odehrál v Třebíči

Posted in dorost on Duben 20th, 2015

Úvodní 1. kolo krajského přeboru dorostu se odehrálo v Třebíči. Turnaje trojic se zúčastnily týmy – Třebíč A a B, Dalečín, Smrček a náš oddíl SKP.

Dorost nestačil na Dalečín

Posted in dorost on Září 12th, 2013

V nedělním větrném dopoledni se odehrálo první utkání družstev o přeborníka Kraje Vysočina v dorostenecké kategorii. Soupeř přijel v plné síle, zato žďárská sestava postrádala Danka Košíka, který ukončil předčasně sezonu a i nohejbalovou kariéru.  Do utkání tak byli povoláni dva mladší žáci a to Štěpán Šimek a Petr Pešek. Absence Danka se tak podepsala […]

Žďárský dorost dominoval v Třebíči

Posted in dorost on Červen 17th, 2013

V Třebíči bylo na pořadu 7. kolo krajského přeboru družstev. Bylo to poslední kolo, které určilo pořadí v tabulce. Otázkou bylo zdali žďárští dorostenci vyhrají

V Havlíčkově Brodě proběhl další turnaj dorostu

Posted in dorost on Červen 12th, 2013

Do Havlíčkova Brodu se sjely dorostenecké týmy, které zde odehrály již předposlední 6. kolo krajského přeboru. Mezi čtyřmi týmy byl i žďárský a vedl si velmi dobře.