Mistři ČR !! ZLato zacinkalo žďárským starším žákům v Čelákovicích

kategorie žáci dne 06.06.2017

O víkendu 3. – 4. 6. 2017 se v Čelákovicích konalo MČR starších žáků v kategoriích dvojic a trojic. SKP Žďár nad Sázavou reprezentovali Tomáš Brenner, Kryštof komínek, Štěpán Šimek a Radek Fňukal, trenéři Michal Janeba, Josef Frai. Do sobotního turnaje dvojic jsme nasadili dvě dvojice. V základních skupinách obě utrpěli jednu porážku, SKP A od Čelákovic, SKP B od Holic, ale postoupily do vyřazovacích bojů. Béčko narazilo na Čelákovice a prohrálo 0:2, což znamenalo vyřazení. Áčko porazilo TJ Peklo, ale v dalším kole podlehlo těsně 1:2 NK Šacung Benešov a ukončilo tak MČR na 5. – 8. místě v konkurenci 40.ti dvojic z celé ČR.

 

Pořadí MČR dvojic:

1. NK Holice

2. NK Šacung Benešov

3. Hapon Horažďovice

4. Climax Vsetín

Do nedělního turnaje trojic byla nasazena jedna trojka ve složení Brenner, Komínek, Šimek se střídajícím Fňukalem.

V základní skupině nenašli přemožitele, Holice i Hlavenec zdolali 2:0. Stejně lehce projeli i vyřazovací částí a ve finále narazili na Horažďovice vedené výborným Filipem Hokrem. Souboj byl velmi vyrovnaný, ale skončil vítězstvím SKP Žďár nad Sázavou 2:1. Všichni chlapci podali velmi dobrý, odpovědný výkon. Štěpán na nahrávce bezchybný, Kryštof vynikající blok a pole, Tomáš perfektní útok tvrdou smečí i technickým kraťasy. Ani střídající Radek se své úlohy nezalekl a do rozjeté sestavy plně zapadl.

Pořadí MČR trojic:

1. UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

2. Hapon Horažďovice

3. NK Holice

4. TJ Peklo

Tvrdá práce s mládeží se začíná vyplácet a po deseti letech od úspěchů Karla Hrona v mládežnických kategoriích máme znovu hráče schopné získávat tituly mistrů ČR.

Z MČR dvojic a trojic si můžete prohlédnout kompletní výsledky, fotky, videozáznamy – ZDE.

Na reportáž čelákovického oddílu (YouTube) MČR si můžete podívat níže.

Autor článku: Míra Sommer

Přidej komentář