Okenáři ve Zbečníku herně zklamali, prohráli 6:2

kategorie muži dne 26.06.2017

Tým z Vysočiny se nestačil po dlouhé a dosti komplikované cestě do Hronova ani rozkoukat a už prohrával 4:0.

Nejprve domácí vyhráli obě dvojky, ale tu druhou musel rozhodnout až třetí set za devítek, bohužel ji hráči PKS oken ztratili… Ve trojicích to bylo jako přes kopírák, když první Žďár ztratil poměrně lehce a ve druhé bojoval rovněž až do koncovky rozhodujícího třetího setu, ale i zde si domácí Sokol poradil – 4:0. Pak se hosté trochu probrali z letargie a příkladnou třetí dvojku odehrál Staněk s Voldřichem, kdy hra PKS oken byla konečně bez nevynucených chyb – 4:1. V singlu žďárský Šoupal bojoval, ale na talentovaného domácího Kábrta neměl – 5:1. Hosté ještě zabojovali v první odvetě trojic, kde Kysilka s Davidem Nejedlým a Šoupalem snadno přehráli trio domácího Sokola, čímž snížili na 5:2. Zbečník ale utkání uzavřel hned ve druhé odvetě trojic, kde Staněk s Voldřichem a Brychtou se opět hledali, nepomohlo ani střídání Voldřicha za Lukáše Nejedlého, takže zápas skončil celkovým skóre 6:2 pro domácí.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu:„Odehráli jsme velice špatné utkání, jedno z nejhorších v této sezóně. Nešlo nic – příjem podání, nahrávka i zakončení, všude bylo neskutečné množství nevynucených chyb. Takto se utkání vyhrát nedá. Výjimkou byla třetí dvojice a první odveta trojic, kde náš výkon snesl určitá měřítka. Někteří hráči mají tréninkové manko, dané pracovním vytížením a to se přenáší i do zápasu, chybí pak souhra jednotlivých sestav, ale pramení z toho i individuální chyby“.

TJ Sokol Zbečník  –  PKS okna Žďár nad Sázavou   6:2

Průběh utkání: 4:0, 4:1, 5:1, 5:2, 6:2

Sestava Žďáru: Nejedlý D., Nejedlý L., Šoupal, Brychta, Voldřich, Staněk, Kysilka

Počet diváků: cca 20