V Holubicích se body dělily

kategorie muži dne 23.04.2018

Opět ten začátek! Žďárští nohejbalisté zopakovali tragický vstup do utkání, podobně jako v minulém kole ve Zbečníku.

Obě úvodní dvojice domácímu týmu nekladly příliš velký odpor a tak se Holubice dostaly do pohodlného vedení 2:0 na zápasy.

Ve trojicích se body dělily, nejprve padlo Löfflerovo trio, ale následně Kysilka se Šoupalem, Komínkem a střídajícím Benešem přetlačili trojici domácích v koncovce třetího setu – 3:1.

Hráči PKS oken ale nedokázali navázat na tento dílčí úspěch v prostřední pasáži utkání, kde jak ve třetím deblu, tak i v singlu předváděli jednu velkou herní mizérii. Domácí se tak dostali do celkového vedení 5:1 a schylovalo se k rychlému konci celého utkání.

Jenže nakonec k tomu nedošlo. Hosté se nadechli k velkému obratu, což už domácí tým asi moc nepředpokládal….

Obě odvety trojic zvládlo jak Löfflerovo trio, tak i Kysilkovo a dokonce k tomu nebyly potřeba ani třetí sety. PKS okna tak snížily na celkových 5:3 a o osudu utkání musely rozhodnout závěrečné odvety dvojic.

I zde tým z Vysočiny sešlápnul plyn a najednou diváci mohli vidět diametrálně odlišný obraz ve srovnání s úvodem utkání. Dobrá mezihra, minimum chyb na útoku a neskutečná bojovnost v obraně – to byly hlavní atributy výhry v obou závěrečných dvojicích, čímž si tým PKS oken nakonec odvezl cennou remízu 5:5 ze hřiště jednoho z favoritů celé soutěže.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu:„ Hráli jsme poprvé na antuce, protože naše hřiště minulý týden ještě nemělo potřebnou kvalitu, tak jsem se toho docela obával. Úvod utkání byla jedna velká mizérie a do stavu 5:1 pouze Kysilkova trojka podala dobrý výkon. Ale pak to byl najednou úplně jiný tým, s jiným sebevědomím a jinou bojovností. Remízu jsme si tak zasloužili. Doufám, že tato druhá půlka utkání bude pro nás odrazovým můstkem do dalších kol“.

R.U.M. NK Holubice – PKS okna Žďár nad Sázavou  5:5

Průběh utkání: 2:0, 3:1, 5:1, 5:5

Počet diváků: cca 40

Kompletní výsledky kola ZDE.

Zápis o utkání k nahlédnutí zde.

autor článku: Milan Pivnička

1 Respond so far- Add one»

  1. 1. KelChop Said:

    Injectable Amoxicillin Manufacturers Securedrugshop cialis 5 mg Amoxicilina Website Buy Amoxicillin For Dogs

Přidej komentář