Z Čelákovic s kanárem

kategorie muži dne 02.05.2018

Tým PKS oken se představil na čelákovické antuce opět bez bratrů Nejedlých, kteří doléčují svá zranění.

V první dvojici Brychta s Pospíšilem nezvládli koncovky setů, výsledkem byla porážka 10:8 a 10:9. Domácí se tak ujali vedení 1:0 na zápasy.

Ve druhém deblu Kysilka se Šoupalem drželi vyrovnanou partii až do půlky setu, kde došlo k vážnému zranění kolena Martina Šoupala. Jak se později ukázalo, tato situace byla středobodem dalšího vývoje utkání. Hosté sklopili hlavy, přestali si věřit a neuvěřitelné chyby na příjmu podání a mezihře je pořád srážely dolů. Když se k tomu přidaly i chyby v útočné fázi, nebylo co řešit. Šoupala vystřídal Löffler, ale nebylo to nic platné, domácí si i tuto dvojici pohlídali – 2:0.

Ve trojicích ta Löfflerova neměla vůbec žádnou šanci, Kysilkova se dostala až do třetího setu, který ale ztratila poměrně jasně 10:6. Spartak odskočil do trháku 4:0 na zápasy a na řadě bylo utkání třetích deblů.

Voldřich s Benešem sehráli s domácím duem vyrovnanou partii, ale opět koncovku třetího setu brali domácí – 5:0.

V singlu se Pospíšil pokoušel najít recept na lídra domácí sestavy Bareše, ale marně. Domácímu borci stačily dva sety na to, aby ukončil celé utkání – 6:0.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „ Po zranění Martina Šoupala na nás padla deka, nešlo nic, dělali jsme chyby v mezihře i na útoku. A hlavně jsme se nemohli vypořádat s příjmem podání na malém čelákovickém kurtu. Vzdorovalo pouze Kysilkovo trio a Voldřich s Benešem ve třetím deblu. Všechno špatně, raději rychle zapomenout….“.

TJ Spartak Čelákovice B – PKS okna Žďár nad Sázavou  6:0

Průběh utkání: 6:0