Z Prahy si odvezli Okenáři bod

kategorie muži dne 09.05.2018

Velice vyrovnané utkání. Ani jednomu z obou týmů se totiž nepovedlo soupeři odskočit o více než jeden zápasový bod.

V obou prvních dvojicích i trojicích se body dělily, takže po začátku utkání visel na ukazateli celkového skóre stav 2:2.

I prostřední pasáž utkání pokračovala v tomto duchu. Nejprve domácí urvali koncovku rozhodujícího setu ve třetí dvojici, totéž se ale povedlo Lukáši Pospíšilovi v singlu – 3:3.

Následovaly odvety trojic, kde tým PKS oken se dostal poprvé do vedení díky Kysilkovu triu, kde z minulého zápasu zraněného Martina Šoupala nahradil David Nejedlý – 4:3.

Urvat druhou odvetu trojic se ale Žďáru nepovedlo a bylo to opět v závěru rozhodujícího třetího setu – 4:4.

V podobném duchu se nesly i poslední odvety dvojic, zde ale tu první získali domácí, ale hosté z Vysočiny kontrovali ve druhé. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 5:5.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu:„ S výsledkem ani s předvedeným výkonem nemůžu být spokojen. Hrajeme hluboko pod své možnosti a sami se srážíme vlastními nevynucenými chybami dolů. Ve trojicích nám nefunguje druhá polovina sestavy, s tím musíme něco udělat. Příští kolo konečně startujeme sérii utkání na domácích kurtech, tak věřím, že to přetavíme v lepší výkony. Zatím jsme hráli 5 utkání za sebou venku a z toho získali pouze tři remízy. To je málo“.

TJ Pankrác – PKS okna Žďár nad Sázavou  5:5

Kompletní výsledky kola ZDE.

Zápis o utkání k nahlédnutí zde.

autor článku: Milan Pivnička

Přidej komentář