Žďárští muži si připsali další body do tabulky, přejeli Vsetín 6:2

kategorie muži dne 04.06.2018

Nohejbalisté PKS oken předvedli ve svém třetím domácím utkání snový začátek, který už dlouho nezažili. Než se hosté z Valašska rozkoukali, prohrávali už 3:0! Rozhodující moment přišel již v zápase prvních dvojic, kde Kysilka s Davidem Nejedlým přejeli elitní duo Vsetína ve složení Mikula a Kůrka, s čímž hosté moc nepočítali – 1:0. Ve druhém deblu měli Brychta s Pospíšilem problémy jen v prvním setu, který urvali až za devítek, ale ten druhý už byla selanka – 2:0. Skvělý úvod potvrdila i Kysilkova trojice, ale tady už to byl boj na ostří nože s nejtěsnější výhrou ve třetím setu – 3:0.

Druhá trojice Žďáru se hledala na příjmu podání, což bylo hlavní příčinou její porážky – 3:1. Zápas třetích dvojic zvládl za PKS okna matador Voldřich s Benešem a poměr setů 10:6 a 10:5 hovoří za vše – 4:1. Singl byl opět neskutečnou bitvou, ale žďárský Pospíšil padnul po výborném výkonu až za devítek třetího setu – 4:2. Následovaly odvety trojic a domácí je zvládli obě – Kysilkovo komando sice k tomu potřebovalo tři sety, ale to Löfflerovo nepustilo soupeře přes 7 bodů v setu – 6:2.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „ Podali jsme výborný výkon a zaslouženě vyhráli, co víc si přát? Všichni bojovali, nikdo nevypustil jediný míč, za což zaslouží celý tým pochvalu. Teď jen udržet nastavenou laťku a v takových výkonech pokračovat“.

PKS okna Žďár nad Sázavou –   NK CLIMAX Vsetín B  6:2

Počet diváků: cca 40