Torzo žďárského týmu na Holubice nestačilo

kategorie muži dne 25.06.2018

Rozhodujícím faktorem celého střetnutí byla úplnost sestav. Hosté z Holubic sice přijeli také oslabeni, ale týmu PKS oken chybělo 6 hráčů….

S takto rozdanými kartami bylo velmi nereálné klást lídrovi druholigové tabulky větší odpor, což se také v samotném zápase potvrdilo. Slepené domácí sestavy sice bojovaly, ale na hosty to nestačilo. Největší odpor kladl Löffler s Voldřichem ve druhé dvojici a tito hráči doplnění Sládkem v prvním setu úvodní trojice. Rovněž první set třetího deblu v podání Vaňka a Peška snesl určitá měřítka, ale to bylo za strany Žďáru bohužel vše. Jihomoravský tým tedy zvítězil jednoznačně 0:6 a má velkou šanci udržet si první místo v tabulce před play-off.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „Nebylo reálné nahradit výpadek 6 hráčů, takže jsme nekladli větší odpor. Pozitivem je, že si poprvé druhou ligu zahrál Petr Pešek, náš další dorostenec a také Petr Vaněk z naší rezervy. Nicméně i tak nám tato prohra oslavy 50 let od založení žďárského klubu nezkazila…..“.

PKS okna Žďár nad Sázavou –  R.U.M. NK Holubice  0:6

Počet diváků: cca 80