Okenáři nestačili doma na Pankrác, prohráli 2:6.

kategorie muži dne 28.08.2018

Domácí nastoupili bez dvou hráčů základní sestavy, dlouhodobě zraněného Martina Šoupala a pracovně zaneprázdněného Karla Löfflera.

Utkání prvních dvojic Žďár vyloženě ztratil, protože vyhrál prvním set a ve druhém už vedl 3:1, ale na houževnatého soupeře to nestačilo – 0:1. Ve druhém deblu srovnal celkový stav za PKS okna Brychta s Pospíšilem – 1:1.

Jenže to bylo ze strany domácího týmu bohužel na hodně dlouhou dobu všechno….. Obě trojice ukořistili hosté, stejně jako třetí dvojici a singl, což znamenalo jasné vedení Pankráce 1:5 a v tuto chvíli již měli hráči z hlavního města jistotu remízy.

Následovala první odvetná trojice, kde nepříznivému vývoji utkání se dokázali vzepřít David Nejedlý s Kysilkou a Musilem, výsledkem byla korekce celkového stavu na 2:5, ale smrtící ránu zasadili hosté domácím ve druhé odvetné trojici, kde Brychtovo trio prohrálo za devítek v rozhodujícím třetím setu – 2:6.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „Tragédie, podali jsme velmi podprůměrný výkon. Prázdninové tréninkové manko bylo u některých hráčů hodně znát a bohužel i přístup k utkání a bojovnost měli někteří na nule. Z našeho nedělního vystoupení jsem hodně zklamán“.

PKS okna Žďár nad Sázavou –   TJ Pankrác  2:6

Počet diváků: cca 30