V posledním kole Okenáři ve Vsetíně nebodovali

kategorie muži dne 03.09.2018

Hlavním faktorem ovlivňujícím celkový vývoj zápasu byla nekompletnost sestav a to v obou týmech, šanci tak dostali i hráči s menším zápasovým vytížením během sezóny.

První dvě dvojice ovládl domácí CLIMAX, takže se dostal do celkového vedení 2:0, ale tým PKS oken kontroval hned v následující trojici. Trio Löffler s Voldřichem a Benešem urvali koncovku třetího setu a tím snížili celkový stav na 2:1. Tým z Valašska ale znovu sešlápnul plyn a na jeho konto šla druhá trojice – 3:1. Ve třetí dvojici Voldřich s Musilem předváděli bojovný a poctivý nohejbal, odměnou jim bylo vítězství ve dvou setech – 3:2. Jenže ze strany to hostů to ale bylo vše. Nejprve padnul dorostenec Kryštof Komínek v singlu a pak Vsetín vyhrál i obě odvetné trojice, byť v každé z nich to bylo až v koncovce třetího setu – 6:2.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „Měli jsme značné problémy jak dát dohromady sestavu, takže byla znát velká nesehranost. Bojovali jsme, ale bohužel na domácí tým to nestačilo. Herní kvalita byla na jejich straně“.

NK CLIMAX Vsetín B – PKS okna Žďár nad Sázavou 6:2

Počet diváků: cca 20