V Semilech proběhlo MČR starších žáků

kategorie žáci dne 17.12.2018

MČR starších žáků ve dvojicích a trojicích se konalo 15. – 16. 12. 2018 v Semilech. V sobotním turnaji dvojic, kde bylo přihlášeno 26 sestav, naši borci ve složení Ondra Bukáček, David Krmášek se střídajícím Járou Cempírkem v základní skupině porazili MNK Modřice C, TJ Peklo B a Dynamo České Budějovice A. Postoupili z prvního místa a v osmifinále si vylosovali Dynamo Č. Budějovice B. I s tímto soupeřem si ve velice dobrém zápase poradili a v dalším kole narazili na Slavoj Český Brod. Hladká porážka v prvním setu a vedení soupeře 7:5 ve druhém nevěstilo pro nás nic dobrého, ale chlapci zabojovali a srovnali na 9:9. Jenže pak nešťastná pucka rozhodla o naší konečné porážce. Kluci hráli velmi dobře, výborné podání i pole, trošku slabší útok, celkové chování na kurtu super. Velmi nás potěšilo uznání  trenérů soupeře, kteří byli rádi, že utkání nedošlo do třetího setu. Byli přesvědčeni, že by ho už nevyhráli. Myslím si, že výsledek 5. až 8. místo jsme ani nečekali a všichni tři zaslouží velkou pochvalu.

1. Baník Stříbro

2. TJ Peklo A

3. MNK Modřice A

4. Slavoj Český Brod

Do nedělního turnaje trojic bylo přihlášeno 15 sestav. V základní skupině jsme hladce zdolali Sokol Holice B, ale stejně hladce jsme prohráli i první set s velkým favoritem TJ Peklo A (Čižinský, Fries, Ferebaurer). Pak kluci odložili ostych, útočili do Ferebaurera a utkání se vyrovnalo. Přesto zkušení hráči soupeře nepřipustili překvapení a utkání do vítězného konce dotáhli. Ve čtvrtfinále si nás vylosoval největší favorit – Baník Stříbro. Situace se opakovala, první set jsme hráli nervozně, ve druhém setu se hra vyrovnala, na vítězství to ale nestačilo. Do semifinále postoupili Baník Stříbro, Climax Vsetín, TJ Peklo A a Radomyšl s dvoumetrovým blokařem.