Nohejbalovou sezonu začali mladší žáci v Poháru ČNS druhým místem

kategorie žáci dne 18.02.2019

První turnaj Poháru ČNS mladších žáků – dvojic v roce 2019 se konal v Holicích. Naši chlapci ve složení Adam Bukáček, Matěj Sobotka se střídajícím Františkem Sládkem v základní skupině s přehledem porazili Sokol Holice A a C, TJ Peklo B, remizovali s Avií Čakovice a po nádherném zápase, který přítomní označili jako předčasné finále , podlehli MNK Modřice.

Spoléhali jsme na Adamovo výborné podání a přihrávku, Matějovu pestrou hru na síti a i nejmladší Fanda hrál velmi poctivě.
V semifinále jsme narazili na Slavoj Český Brod. Než se kluci rozkoukali, vysoko prohrávali a soupeř hrál téměř bezchybně. Po tajmu, ve kterém trenér Sommer poradil jak změnit taktiku, se situace zcela obrátila. Chlapci bojovali a dokázali si, že i stav 5:9 se dá zvrátit ve vítězství 10:9. Soupeř se trochu vzchopil až za stavu 7:0 ve druhém setu, ale podařilo se nám dotáhnou i druhý set do vítězného konce s výsledkem 10:3. Ve finále už na nás čekali Modřice, které s přehledem rozdrtili Liapor Karlovy Vary. Na vynikajícího Michaela Svobodu s výborným Patrikem Ilášem jsme ani podruhé nenašli žádnou zbraň, své sehrála i únava a výsledkem byla naše jasná porážka. Druhé místo je však pro nás velmi dobrým výsledkem.

1. MNK Modřice

2. UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

3. Slavoj Český Brod

4. Liapor Karlovy Vary

Příští turnaje Poháru ČNS:

9. 3. 2019 Plzeň – dvojky starších žáků

17. 3. 2019 Zbečník – dvojky dorost

24. 3. 2019 Dolní Počernice – dvojky mladších žáků

6. 4. 2019 Žďár nad Sázavou – trojky starších žáků

14. 4. 2019 Žďár nad Sázavou – trojky mladších žáků

Přidej komentář