Z venkovního zápasu opět bez bodů, ve Vsetíně jsme prohráli 6:2

kategorie muži dne 13.05.2019

Úvodní část 8. kola druhé nohejbalové ligy patřila domácím, na jejichž účet šly obě střetnutí dvojic.

Zvláště to druhé však může tým PKS oken hodně mrzet, protože se jednalo o nezvládnutou koncovku v rozhodujícím třetím setu – 2:0.

Tým z Vysočiny ale dokázal srovnat celkový stav ve trojicích a v každém z nich mu na to stačily dva sety – 2:2. Od této chvíle už ale žďárští nohejbalisté nedokázali vyhrát ani jeden dílčí zápas, byť byly všechny nesmírně vyrovnané. Nejprve padl Voříšek se Šoupalem dvakrát 10:9, poté Pospíšil nezvládnul závěr třetího setu v singlu – 4:2.

V následujících odvetách trojic prohrál Brychta s Pospíšilem a Šoupalem opět dvakrát 10:9 a po nich i trio Novotný, Urubčík a Voříšek, kde druhý set se opět rozhodoval až za devítek – 6:2.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „Prokletí venkovních zápasů pokračuje. Nezvládáme koncovky setů, z čehož pramení poslední dvě prohry, ve středu s Pankrácí a nyní se Vsetínem. Od stavu 2:2 jsme odehráli celkově devět setů, jeden vyhráli a ze zbylých osmi prohraných jich bylo pět poměrem 10:9 pro domácí. Do příštího zápasu ve Zbečníku máme na čem pracovat“.

TJ Pankrác – PKS okna Žďár nad Sázavou 6:3

Počet diváků: cca 20