Na Pankráci se nedařilo, Okenáři prohráli 6:2

kategorie muži dne 21.06.2021

Nohejbalisté PKS oken dorazili do hlavního města ve značně okleštěné sestavě. Chybějící 4 hráči základního kádru nevěštili nic dobrého, což se také v průběhu utkání potvrdilo.

Po úvodních dvojicích byl celkový stav 1:1, když v té první neměl Žďár nárok, ve druhé ukázali Novotný s Pospíšilem svou kvalitu a nakonec soupeře udolali ve třetím setu.

Trojice týmu z Vysočiny hrubě nevyšly, obě prohrál, čímž se domácí dostali do celkového vedení 3:1.

Ani prostřední pasáž utkání nepřinesla PKS oknům nic pozitivního, nejprve padla třetí dvojice a poté i Pospíšil v singlu. Pankrác se tak dostala do celkového vedení 5:1.

Konečnou porážku ještě oddálila trojice Novotný, Pospíšil a Fňukal, když se rozhodovalo ve třetím setu za devítek, ale koncovka nakonec šla za Žďárem – 5:2.

Druhá trojice ale neměla svůj den, nepomohlo ani střídání, a byť ve druhém setu stav došel až na devítky, Pankrác si jeho závěr pohlídala – 6:2.

Komentář trenéra Pivničky k zápasu: „Chyběli nám 4 hráči základního kádru a to se muselo někde projevit. Na některých sestavách byla vidět velká nesehranost a díky chybám v mezihře a na útoku to pak bylo bez šance. Rovněž pankrácká klec s minimálními výběhy nám moc nevyhovuje. Do příštího zápasu v Přerově máme co zlepšovat“.

TJ Pankrác – PKS Žďár nad Sázavou 6:2