2013

2 0 1 3

 

Rok 2013 začal schůzí áčka, aby se vědělo co bude dál. Po bouřlivé debatě jsme došli k závěru, že kádr zůstává pohromadě a poctivě se připraví na další prvoligovou sezonu. Na následujícím tréninku si Marťas podvrtl kotník a na měsíc se vyřadil z procesu. Rozhodli jsme se, že kádr posílíme a zatím se podařilo získat Honzu Kysilku alias Gebu z Dalečína. Výborná levačka a přehled ve hře. Poctivý trénink se projevuje na Davidovi a Lukim Nejedlých. Vypadá to, že o základní sestavu pořádně zabojují.

Béčko posílil Jirka Staněk a také se ujal vedení a tréninku tohoto týmu.

V únoru jsme uspořádali turnaj trojic žáků a dorostenců konečně ve Žďáře v hale na Bouchalkách. Naše sestavy:

žáci – Jan Štefáček, Petr Pešek, Štěpán Šimek

dorost – Tomáš Jelínek, Ondřej Brychta, Tomáš Landa

Žáčci hráli snad poprvé na dva dopady a nervozita je brala docela dost. Přesto proti zkušeným soupeřům bojovali a podání Štěpána dělalo docela problémy. Nakonec skončili pátí. Dorostenci se probojovali do čtvrtfinále a pak prohráli s favority ze Stratova.

Výsledky:

žáci – Sokol Prostějov,. Avia Čakovice, SK Kotlářka

dorost – Stratov B, Stratov A, Kotlářka B

27. března se konal již třetí ročník vyhlášení nejlepšího sportovce Žďárska. Měli jsme tentokrát čtyři  želízka v ohni a nejlépe se umístil Karel Hron na 3. místě mezi dospělými. Martin Krátký obsadil 6. místo mezi mládežníky a na stejném místě se umístilo prvoligové áčko. Milan Pivnička obsadil 7. místo mezi trenéry.

Start prvoligové sezony se blíží a jako každoročně nemůžeme být bez problémů. Na krajský turnaj do Letovic odjeli, přes zákaz trenéra, Paťa, Kája a Geba a zcela podle očekávání to dopadlo tak, že si Geba vyvalil koleno a zřejmě má po své první ligové sezoně. Co jsou platná slova jak ho to strašně mrzí, natrénované sestavy jsou v háji. A tak si Jirka v klubovně vyzvedl zpět dres, odstranil nálepky jako „Poslední sbohem“ a Opravdu naposled“ a v sobotu musí opět nastoupit za áčko proti Startu Plzeň.

PKS okna Žďár nad sáz. - 1. liga - 2013

PKS okna Žďár nad sáz. – 1. liga – 2013

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sezona začala smolně a její pokračování mnoho radosti nepřineslo. V úvodním zápase jsme zvítězili nad Startem Plzeň, ale v následujícím zápase v Českých Budějovicích chyběl Patrik Srba a tak nás čekala nakládačka. Budějkám skvěle zahráli Chalupa s Fíkem. Hned v úvodu domácího zápasu s Přerovem si Patrik přivodil výron v kotníku a je vyřazen dlouhodobě ze hry. Nehráli jsme dobře a Přerov nám žádnou šanci nedal. Proti Zruči zase chyběl Kamil v Modřicích pro změnu David Nejedlý. Milan před zápasy neví koho bude mít k dispozici, natrénované sestavy se rozpadly. Před zápasem s Janovicemi oznámil pracovní zaneprázdnění Paulinho, ale přijel Pepík Hochman. Je načase zvednou prapor, pravil Kamil a tým se skutečně zvedl. Janovice porazil 6:2  a snad se blýská na lepší časy.

Poslední zápas první poloviny dlouhodobé části soutěže nás čekal v Bělé a Milanovi zbylo torzo týmu. Chybělo 5 hráčů – Kysilka, Srba, D. Nejedlý, Paul a Hochman. Naštěstí se vrátil Alda. V koleně mu sice brká, ale Bělou zničil blokem. S Kamilem uhráli dvojku a trojku, další body přidali Kája s Marťasem a překvapivě i Jirka s Ondrou ve třetí dvojce. Výsledek 6:3 pro nás je více než potěšitelný. A teď na Plzeň, Vávro, na Plzeň.

Druhá  polovina dlouhodobé části však nezačala nijak slavně. Přestože některé zápasy vypadaly velmi slibně tak na jejich konci nás čekala porážka 4:6 – Plzeň, Přerov, Zruč. Do sestavy se vráti lPepík Hochman a zasloužil se o remízu s Budějkami, ale pak si při fotbale zlomil nos  a ještě si k tomu přivodil otřes mozku. Zranění Geby a Paťi se nelepší, Milan Paul utkání sabotuje a tak do akce museli Ondra Brychta, Tomáš Jána a Dušan Horvath. Proti Modřicím obětavě nastoupili Pepík i Alda a na výkonu to bylo znát. K tahounům týmu – Kájovi a Marťasovi se bodově přidali i Kamil a zejména vedle Pepíka vyrostl David Nejedlý. Vyhraná třetí dvojka lámala zápas a na konci bylo naše vítězství 6:2 a posun v tabulce do první čtyřky. Po letní přestávce nás nečekají lehké zápasy, ale Janovice a Bělá jsou soupeři porazitelní.

Letošní sezona nezastihla v dobrém rozmaru béčko, nevyhrálo jediný zápas, ale nejsou v tom kluci sami. Sobík toho ze zdravotních důvodů moc neodehrál, Jirka Staněk a Ondra  Brychta zaskakovali v áčku. Některé výsledky však byly velmi těsné.

Dorost si v krajském přeboru vede celkem dobře .

Nestor týmu po presidentovi a Vlastovi, Jaroušek Kletečka oslavil krásné pětapadesáté narozeniny. Při klobáskách a kvasničáku bylo nádherně a jediný problém nastal, když došel rum. Jaroušek si ale dokázal poradit. O půl noci zavolal Leošovi Filippi a za chvilku byl na kurtu taxík s litránkem tohoto moku. Milan toho moc neví, protože tou dobou si už bucnul.

Celé léto bylo krásné počasí a celkem nic mimořádného se nestalo. Jen Radek Landa po jednom mimořádně úspěšném pondělku přišel na kurt pěšky a hledal ortézu. Zaujaly nás lehké odřeniny v jeho obličeji a on pravil, že neví jak k nim přišel, že v podstatě neví jak se dostal včera domů, ale že to vypadá jako kdyby několikrát upadl z kola protože batoh má uválený jako prase. Doporučili jsem mu ať už raději nechodí domů sám, že už přece jenom má určitý věk a lepší to už nebude. Vzal si naše rady k srdci a k další účasti na kurtu se nechal doprovázet starším bratrem Zdendou, aby měl nad sebou dozor.Po treninku oba bratři Landové vzorně společně opustili kurt a slíbili, že na sebe dají pozor. Asi po deseti minutách byl na stezce zahlédnut Radek jak se v šíleném tempu vrací pro zapomenutý batoh. Bravurně zvládl retardér i bránu borců, se slovy „já jsem ale blbec“ hodil batoh na záda, otočil kolo, vskočil do sedla a v závratném tempu proletěl zpět branou borců. Zapomněl ale na večerní rosu, přehnal náklon v zatáčce a smyk na přední kolo už neustál. Řidítek se nepustil a asi tři metry ryl hubou v trávě jako krtek. Říkáme mu Alberto.

Žďárský pohár měl tentokrát malou účast, pouze pět trojic. Vítězství si zopakovali Pornoherci ve složení Martin Krátký, Lukáš Rosenberk a Patrik Srba před Modřicemi a ORL (Ondra Brychta, Radim Něměc a Luděk Musil).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nastal podzim a nás čekaly poslední dva zápasy základní skupiny I. ligy v Janovicích a doma s Bělou. Pro jistotu postupu do play-off jsme potřebovali získat dva body a doufali jsme v jejich zisku už v Janovicích. Měla tomu pomoci i divácká kulisa a proto jela dvě auta fanoušků. Začátek byl ale tragický a prohrávali jsme 0:3. Marťas nebyl v své kůži a s Kájou nečekaně podlehli slabší Franicově dvojce. V trojce spolu s Lukim uhráli první bod a další získali Brajeni (Luki s Davidem). Když Kája suverenně vyhrál singl začalo se to kolem barvit do růžova, ale Macura zavelel k přebarvení na černo. Po trojkách 3:5. Naštěstí závěrečné dvojky nám vyšly a unaveného soupeře jsme přebojovali. Stav 5:5 ještě jistotu nedává, ale Modřice doma remizovali s Bělou a to nám hraje do karet . Potřebujeme doma získat bod.

IMGP2324

IMGP2462 IMGP2394

 

 

 

 

 

IMGP2588_upr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Béčku domácí zápas v Dalečínem nevyšel – jasná porážka 1:6 a další týden prohrálo i v Havlíčkově Brodě dá se říct, že vyhraný zápas , 4:6 a stejně tak dopadlo i v Hlinsku. Dorostenci pak nestačili na Dalečín, ale kladem bylo, že příležitost dostali i žáčci Péťa Pešek a Štěpán Šimek.

Zápas s Bělou nezačal zrovna šťastně. Hosté přijeli kompletní, snad poprvé v sezoně. domácí již tradičně bez zraněného Honzy Kysilky, z rodinných důvodů chybějícího Pepíka Hochmana a trucujícího Milana Paula. Kája s Marťasem prohráli hned první dvojku, ale Kamil s Paťou jejich zaváhání napravili a nerozhodný stav byl i po trojicích. K trháku nasadili již zdá se tradičně Brajeni a Kája v singlu. Vedení o dva body jsme sice neudrželi, ale Kája, Marťas a Luki s přehledem získali potřebný pátý bod a zdálo se, že celkové vítězství už nemůže uniknout. Bohužel uspokojení a ztráta koncentrace umožnila hostům stav utkání srovnat. Určitě kaňka a zklamání diváků, ale play-off je naše.

Naším soupeřem pro play-off se stal vítěz základní části NK Zruč – Senec a první utkání se také hrálo na jejich hřišti. I na tento zápas se vypravili fanoušci Míra, Vlasta a Radim, kteří mohli vidět již tradiční tragický začátek. Za stavu 0:4 nastoupil Kája  k singlu proti Smolovi a nedal mu šanci, snad jen v začátku obou setu se Smola držel na vyrovnaném stavu, pak však Kája zabral a celkový výsledek byl jednoznačný. Získaný bod jakoby nalil našim trochu adrenalinu do žil a vyhráli jsme obě následující trojky. K rozhodujícímu zápasu proti sobě nastoupily první dvojky – domácí Štolka s Pavlem Stehlíkem a naši Kája s Marťasem. Diváci viděli nádherný nohejbal s maximální mírou bojovnosti. Všichni čtyři aktéři hráli fantastické balony a nakonec v každém setu rozhodla jedna jediná chyba v náš neprospěch. Konečný stav 5:3 pro domácí není rozhodně naší ostudou, ale je třeba se zamyslet, proč nám utíká začátek .

Béčko, ač v improvizované sestavě, konečně zabralo a na domácí půdě porazilo Dalečín 6:3. Hráli Jirka Staněk, Radim Němec, Petr a Tomáš Jelínkovi, Ondra Brychta, Tomík Landa a Luďa Musil.

Céčko rovněž porazilo Dalečín B tentokrát na jeho půdě 5:2 a probojovalo se finále okresního přeboru. Naše sestava: Petr Jelínek senior, Petr Jelínek junior, Tomáš Jelínek a Alda Stejskal.

A do třetice dorost hrál rovněž v Dalečíně a prohrál 2:3.

Odveta se konala o týden později za pěkného počasí a za mimořádného zájmu diváků. Začátek nám tentokrát utekl jen trošku a po singlu jsme dokonce vedli 3:2. Zkušený soupeř si však i tento zápas pohlídal a k žádnému překvapení nás nepustil a zápas skončil stejně jako ten první 3:5. Nepostoupili jsme do finále, ale přesto lze nakonec sezonu hodnotit kladně – do play-off jsme se dostali.

Béčko vyhrálo i svůj poslední zápas ve Smrčku a je jen škoda, že zabralo tak pozdě. Céčko skončilo ve finále okresu na druhém místě stejně jako dorostenci v kraji.

Další týden jsme uspořádali závěrečnou, tentokrát v režii Fandy Sládka, který opékal krocany, pivko a kořauku dodal Jirka Staněk, který se rozhodl oslavit s námi své 35. narozky. Vše probíhalo v normě a nic mimořádného se nestalo. Milan si jako obvykle bucnul v klubovně a když ho o půlnoci budili, aby šel do jiné restaurace, tak mu chvilku trvalo než se zorientoval, kde vlastně je. Pak na to přišel a rozhodl se, že doma je také krásně. Vyklopýtal přes zahrádky, nahoře předvedl piruetku kolem vodovodní trubky a bez úhony zapadl do svého baráčku.

Hned v pondělí jsme začali s opravami propadlých podlah v šatně a klubovně. Bourání byla pěkná rasovina, ale zvládli jsme to. Za pomoci Štefana Urbaníka byla provedena betonáž a protože betonu přivezli o kubík víc zabetonovali jsme všechno co se dalo. K betonáži se Milan s Luďou dostavili trošku indisponováni, jeden po návštěvě veletrhu, druhý po oslavě nákupu TV. Pastelky se jim klepaly a Štefan musel malovat šipky, aby s kolečkem trefili nájezd. Po překonání absťáku a doředěním krve pivkem brigádu celkem zvládli.

Štěpán Šimek a Petr Pešek se zúčastnili MČR mladších žáků v singlu, které se konalo v Prostějově. Byla to jejich první zkušenost a dle slov vedoucího výpravy, Pepíka Fraie si nevedli zas tak špatně. Nepostoupili ze základních skupin, ale zejména Péťa předvedl velmi dobré výkony.

A potom už se blížilo vyvrcholení celé letošní sezony. MČR jednotlivců, které se tentokrát konalo v Nymburku a kde se Karel Hron chtěl pokusit o třetí titul mistra  v řadě. Odjela nás celá výprava a viděli jsme, že obhajoba nebude jednoduchá. Z celé singlové špičky chyběl jen zraněný Pavel Kop.

Karel s lehkostí sobě vlastní prošel základní skupinou, kde porazil Lukiho Rosenberka z Modřic, Matěje Medka z K. Varů a Jana Sýkoru z Českého Brodu. V osmifinále začalo přituhovat, neboť se dostal do silnější poloviny pavouka a narazil na Petra Víta. Bez problémů ho zdolal a čekal ho Michal Plachý ze Vsetína. Zvítězil sice ve dvou setech, ale byl velmi těžký zápas. V semifinále pak narazil na Jakuba Mrákavu. Kubovi začaly docházet síly a Karel ho celkem přesvědčivě přehrál. Ve finále nastoupil proti Michalovi Kolenskému z Čelákovic. Začátek nás velmi potěšil.  Karel šel snadno do vedení 5:1, ale pak se to nepochopitelně zaseklo. Michal byl skvělý v poli a vynikající patou vyháněl Karla z kurtu. Vyhrál první set a i druhý set měl stejný průběh. Karel bojoval dotáhl ze stavu 6:9 na shodu a tvrdým podáním dostal Kolenského do obrovských potíží. Jenže v tom okamžiku zaúřadoval rozhodčí Čukan, který, ač měl na lajně praporkáře, zapískal aut. Po protestech se omluvil a dal nové podání, ale rozhozený Kája dal míč do autu. A tak máme“ jen stříbro“, ale na Káju jsme hrdí a věříme, že v dalších letech jim zase ukážeme, že Mistr může být jen na Vysočině, ve Žďáře nad Sázavou, na kurtech SKP.

DSD_5343

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poslední velkou akcí našeho oddílu byl prostějovský turnaj trojic mladších žáků. Pod vedením šéftrenéra mládeže, Petra Jelínka se zúčastnili Petr Pešek, Štěpán Šimek, Ondřej a Adam Bukáčkovi. V prvním zápase smolně podlehli Košicím, pak po taktickém výkonu porazili Modřice B a v posledním zápase skupiny podlehli Zbečníku, který byl jasně lepší. Hned na úvod play-off na ně však čekal vítěz druhé skupiny, Modřice A. Naši kluci si před zápasem dali obídek, narvali do sebe řízek se salátem a na kurtu se nemohli probudit. Výsledkem byla jednoznačná porážka. Přesto účast byla prospěšná pro získání zkušeností a kluci budou muset přidat, aby dosáhli na herní úroveň svých vrstevníků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

27 437 komentářů so far- Add one»

 1. 1. Robert Said:

  I have my own business intrinsa patches buy „Telegrams were notorious for bringing bad news, of war casualties and death from accidents. But, now it brings the news of its own demise. We have seen the peak of this service and worked in its golden era. New technology replaces the old, but telegrams gave us our bread and butter and our identity, so, indeed it feels sad to see it depart so unceremoniously,“ Vij told PTI.

 2. 2. Marcelo Said:

  US dollars tani cialis Paul Polman, head of one of the biggest businesses in Europe, said the continent is losing competitiveness and consumers are struggling to bear the burden of governments trying to deleverage national finances.

 3. 3. Danielle Said:

  Some First Class stamps azelaic acid 15 uk „We are very happy with today's result, but this should not be the end. It should be the opportunity to properly look into one of the most tragic deaths in Cambodia's recent history,“ said Moeun Tola from the Community Legal Education Centre.

 4. 4. Wilburn Said:

  This is your employment contract meds4kids.net „After hundreds of hours of parliamentary committee sessions, the time has come for Mr. Papaconstantinou to be brought to justice,“ said Rahil Makri, a lawmaker from the center-right Independent Greeks party.

 5. 5. Ralph Said:

  Very Good Site how do i get my doctor to prescribe wellbutrin Darren Burn, an ITV journalist who was in the pub at the time, said: “We heard tyres screech then saw a man with a gun. Bank security were shouting – they were telling us the man had a gun and we needed to get down.

 6. 6. Kristopher Said:

  How many days will it take for the cheque to clear? nexium dr 40 mg capsule He returned after eight months on the run in April 2012 and was arrested at the airport. The De Gregorio case goes back to elections in 2006 which were won by a centre-left coalition led by Romano Prodi by just a handful of votes.

 7. 7. Bella Said:

  A law firm clomid 100mg no ovulation The attack occurred as the city, venerated as the burial site of the biblical patriarch Abraham, was packed with Jewish visitors for a week-long Jewish festival. Israeli media said crowds were ushered away from the site as troops hunted for the perpetrator.

 8. 8. Coco888 Said:

  Canada>Canada buy anafranil online uk „In the third and final part, we performed similar hand interactions with the participants themselves, while they were lying in the scanner, having their brain activity measured“, adds Meffert. „We wanted to know to what extent they would activate the same brain regions while they were watching the hand interactions in the movies, as they would when they were experiencing these same hand interactions themselves.“

 9. 9. Emma Said:

  How many would you like? ashwagandha tozu ne ie yarar Witnesses gave differing accounts of who was on top during the struggle, and Martin’s parents and Zimmerman’s parents both claimed that the voice heard screaming for help in the background of a 911 call was their son’s.

 10. 10. Alberto Said:

  Where do you come from? naproxen ec 500mg dosage It was a similar finish to four years ago, when Jonathan Bornstein’s goal in the fifth minute of stoppage time gave the U.S. a 2-2 tie against Costa Rica, clinching a World Cup berth for Honduras and knocking out the Costa Ricans.

 11. 11. Laurence Said:

  Excellent work, Nice Design naproxeno con paracetamol plm The fact that the sequester went into effect has been another thing that has taken some of the pressure  off and a lot of members of Congress will publicly complain and moan about the sequester and privately say better that somebody else makes the decision than us. Unfortunately that’s what happens.

 12. 12. Keenan Said:

  I’m sorry, he’s sildenafil teva canada
  Newark Mayor Cory Booker, a Democrat who will be leaving office this month after his election to the U.S. Senate last week, said he would open City Hall at midnight to perform some of the state’s first gay marriages.

 13. 13. Boyce Said:

  this post is fantastic alpha hard reload where to buy Carney has form here. As governor of the Bank of Canada he used forward guidance to convince Canadians that they wouldn’t face premature rate hikes in the years after the global crisis. He’s already sort of used forward guidance since starting at the Bank of England in July, with an unexpected statement telling markets to re-think their expectations for future rate hikes.

 14. 14. Sebastian Said:

  What company are you calling from? play money baccarat casino The report stated that ‘a new funding model is required if the private sector is to be further incentivised, with more funding allocated to private nursing homes in recognition of the specialist services needed to support people with dementia‘.

 15. 15. bonus mobili 2021 Said:

  certainly like your web site however you need to test
  the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I find it
  very troublesome to tell the truth on the other
  hand I’ll definitely come again again.

  my web blog: bonus mobili 2021

 16. 16. Carey Said:

  I’d like to cancel a cheque side effects of coming off tylenol 3 Apple TV only supports Apple devices with AirPlay capabilities, so your friend with a Nexus 7 can’t join in the fun. Plus, if you want to view something from a different device, you’ll have to disconnect one and then connect the other – no connecting multiple devices at once.

 17. 17. Kirby Said:

  Have you seen any good films recently? tinnitus terminator program Most of the leading tobacco companies such as Imperial Tobacco, Reynolds American and Altria are now putting money on e-smokes as the market is eventually growing. Some analysts believe that the e-cigarettes will out-sell conventional cigarettes in 10 years' time.

 18. 18. German Said:

  We went to university together finasteride 1mg vs 5mg reddit Other big mark-ups were found on sweets and snacks. A chocolate or blueberry muffin costs £2.50 when purchased on an easyJet flight – in a supermarket the same items cost 25p (as part of a four-pack).

 19. 19. Jarrod Said:

  I can’t get through at the moment generic paxil ingredients The White House is nominating Jason Furman to be the new head of the Council of Economic Advisers, the AP reports. If confirmed, the Harvard Ph.D. and longtime Obama economic adviser would succeed economist Alan Krueger, who is returning to Princeton University to teach.

 20. 20. Arnold Said:

  I can’t stand football benicar generic names Anyone who witnessed the incident, or saw the car and manner in which it was being driven before the collision occurred are asked to contact Pc Wayne Knight in the Warwickshire Police Major Investigations Unit (Roads) on 415415.

 21. 21. Geraldo Said:

  I live in London oxytetracycline making acne worse Japanese Prime Minister Shinzo Abetold Chinese President Xi Jinping that the “mutually beneficialstrategic” relationship between their countries should berevived, the top government spokesman said.

 22. 22. Coolman Said:

  A pension scheme nolvadex cena apoteka Local television channels here are showing dramatic security camera footage from inside the al-Salam mosque. At 12:16, as worshippers were sitting quietly inside listening to the preacher, a powerful explosion shakes the building.

 23. 23. Jerrod Said:

  I quite like cooking ciprofloxacino ofteno
  The small army of data collectors from the Bureau of Labor Statistics and the Census Bureau who gather pricing information each month on everything from animal crackers to automobiles were among the federal workers furloughed during the shutdown.

 24. 24. Rodger Said:

  When can you start? acheter dapoxetine viagra The New Yorkers, fourth in the tight American League East race six games behind division-leading Boston before Wednesday’s game, ranked only 12th in the 15-team American League in runs scored (350) and 14th in team batting average (.241).

 25. 25. romani in uk Said:

  Hey there! Someone romani in uk my Facebook group shared this site with us so I came
  to check it out. I’m definitely enjoying the information. I’m book-marking and will be tweeting this to my followers!
  Superb blog and wonderful design.

 26. 26. Sidney Said:

  Could I make an appointment to see ? i want to buy clomid online uk The new Chinese leadership under president Xi Jinping has made improving the quality of life for Chinese citizens a centerpiece of policy, but stubborn air pollution has become an example of the challenge Beijing faces.

 27. 27. Cordell Said:

  I’ll send you a text offshore betting sites reddit As enticing as these movies are, however, they will merely be keeping cinema seats warm for Star Wars: The Force Awakens, JJ Abrams' feverishly anticipated continuation of George Lucas's space saga.

 28. 28. Heriberto Said:

  Will I be paid weekly or monthly? lamisil terbinafine dosage Mr Crow – whose RMT union was expelled from the Labour Party – is reported to be in talks with the Communist Party of Britain and other-left wing groups to re-launch „No2EU – Yes to Democracy“ to fight next year's European elections.

 29. 29. romani in uk Said:

  Incredible! This blog looks just like my old one! It’s on a totally different topic but
  it has pretty much the same page layout and design. Excellent
  choice of colors!

  Look into my blog post :: romani in uk

 30. 30. Clint Said:

  Could I take your name and number, please? ergorapido lithium battery The biggest mover in the currency market, though, was theNew Zealand dollar, which slumped to a one-year low followingrevelations of a milk power contamination scare from Fonterra, the world’s biggest dairy products exporter.

 31. 31. Oswaldo Said:

  Whereabouts in are you from? tetracycline price uk The software includes an app launcher that displays Windows and Mac applications on the iPad as if they were native applications, as well as an app switcher that allows for toggling from one desktop app to another. There’s native iPad copying and pasting/selecting and dragging for words, graphics, and items from the desktop. There’s also SmartTap and a magnifying glass.

 32. 32. Jayden Said:

  I don’t know what I want to do after university ibuprofen toxicity dogs mg/kg Government-imposed price controls for generic drugs, aimedat cutting costs for government and private health programs,have hurt Jean Coutu and rivals such as Shoppers Drug Mart Corp, which is being acquired by Loblaw Co Ltd.

 33. 33. Davis Said:

  History buy retin-a online uk Day two of the auction continues Sunday with another 400 less pricey cars on the block. The newest of the old vehicles is a 1980 Chevy Monza. Lambrecht, 95, and his wife Mildred, 92, are selling the cars so others can enjoy the old rides.

 34. 34. romani in uk Said:

  It’s hard to come by experienced people for this subject, however,
  you seem like you know what you’re talking about! Thanks

  Here is my homepage romani in uk

 35. 35. Elroy Said:

  Another service? doxycycline hyclate 100mg reviews Some similar constellation of factors may also defend against obesity. There is a well-established socioeconomic gradient; poverty is an obesity risk factor. So is lesser education, which in turn correlates with poverty. So is living in a neighborhood that offers lots of fast food but no supermarket selling fresh produce. This also, you guessed it, correlates with relative poverty.

 36. 36. Carmelo Said:

  Your account’s overdrawn clotrimazole cream oral thrush Mr Cameron has committed to cutting net immigration to 100,000 a year by 2015, from 252,000 in 2010. However, the Public Administration Select Committee has criticised the figures as “little better than a best guest” and suggested they are a “virtually meaningless”.

 37. 37. Trevor Said:

  Not available at the moment granu fink prosta plus sabal hartkapseln „It’s been a tough decision to take. I don’t take this easily. I mean, I’ve been a tennis player for a long time and I had a chance to make my biggest dream a reality. I felt I really, really pushed through the ultimate limits to make it happen.

Přidej komentář