2006-2007

2006 

Rok 2006 začal velkými změnami v kádru „áčka“. Patrik přestoupil do Modřic, kde má šanci zahrát si extraligu, Meli se vrací do „béčka“ Modřic. Z Dalečína přišli Míra Gloser a Roman Vetešník, z Hlinska pak Michal Popelka, nevyšlo angažmá Kamila Průchy. Nabídka Vřesové a Karlových Varů na výměnu soutěží se rovněž nerealizovala. Finanční požadavky a poplatek svazu byl nad naše možnosti a tak nás přeplatil Bedřichov.   

Další novinky v týmu:    

–          Sobík se bude ženit , v červnu   

–          Aleš Stejskal bude taťkou    

Žáci se zúčastnili turnaje ČP v Tachově. Mladší nezahráli dobře a skončili na čtvrtém místě, starší doplatili na extempore Zdeňka Rajského (hrubě překročil večerku a trenér ho nepostavil).   

Nakonec Kája Hron a Tomáš Jána hráli s prostějovským Mírou Drobilem (Klaudy a Valenta dopadli stejně) a nepostoupili ze skupiny. Trenér Ptáček situaci vyřešil na místě a naprosto správně (Zdeněk říkal, že je ani nestačil počítat).    

Starší kluci dojíždí na tréninky do Bělé a budou hrát dorosteneckou extraligu. Angažmá vyjednal Jenda Ptáček a je to zase jeden z jeho velmi dobrých nápadů. Tím pádem nejsme schopni postavit konkurence schopný mančaft do krajského přeboru, ale zkusíme nejméně jeden tým postavit do okresu.    

2. ročník žákovského smeče Vysočiny se  konal 4. 3.2006 a skončil vítězstvím Liaporu Karlovy Vary „A“ (Jakub a Matěj Medkovi a Karel Bláha). Naši starší žáci (David a Lukáš Nejedlí a Petr Jelínek) nepostoupili do finálové skupiny a skončili pátí. Mladší žáci ve složení Martin Ptáček, Danek Košík a Tomáš Jelínek ve své kategorii zvítězili a Tomáš byl vyhlášen nejlepším hráčem.   

Současně byl vyhlášen nejlepší hráč našeho žákovského týmu v roce 2005 a stal se jím zaslouženě Karel Hron.    

Přátelák s Modřicema nevyšel, protože soupeř měl málo hráčů. Patrik a Meli s Radkem Pelikánem byli na turnaji ČP v Benešově a v semifinále se potkali s repre Slovenska (Perunové a Brutus). Paťa už podruhé musel proti nim na blok a říkal, že jsou jen dvě možnosti jak to přežít bez újmy na zdraví. Buď mít přilbu a nebo se schovat pod síť, jsou to prý strašné prdy. Přesto proti nim zabodoval hlavou a to ještě nikdy neviděli.   

Účastnili jsme se několika turnajů, ale žádnou významnou stopu jsme nikde nezanechali. K dalšímu přáteláku přijel Bedřichov a moc jsme toho nevyhráli. Karel Lofler byl vynikající a Jarda Poul nás vyučil podáním. Jedině na Ríšu si nepřišel protože Ríša předváděl suverénní přítah pupíkem.   

Naše druholigové soupeře už známe a nebude to žádná sranda:    

Solidarita „B“ s Vildou Ungermannem, Semily, Dynín, Dynamo České Budějovice, Žamberk, Bělá, Vsetín    

Mimořádně se zadařilo. Volali z Chotěboře, jestli nemáme zájem o dva kluky, 19 let a hráli dorosteneckou ligu za Bělou. Honza Pešek a Milan Paul přijeli na t