2015

2 0  1  5

stránka v rozpracování………

V Novém roce začaly tréninky áčka i béčka a je třeba poznamenat, že účast je slušná. A tým se schází ve složení Petr Vodřich, Martin Krátký, Martin Červinka, Jan Kysilka, David a Lukáš Nejedlí, Martin Šoupal, Dušan Horvath, Milan Paul, Kamil Průcha, B tým ve složení Petr a Tomáš Jelínkovi, Tomáš Landa, Ondra Brychta, Pavel Šoupal, Josef Pavel, Milan Šleichert, František Sládek, Václav Vykoukal, Jiří Staněk a Luděk Musil.  Kluci z áčka se zúčastnili několika velmi dobře obsazených turnajů a výsledky jsou velmi dobré. Dobře se také ukazuje mládežnický oddíl, kde se podařilo zase o kousek rozšířit základnu. Ke stávajícím Peťovi Peškovi, Štěpánu Šimkovi, Ondrovi a Adamovi Bukáčkovým, Filipu Němcovi se přidali Petr a Vojta Buriánovi, Máťa Sobotka, Marek Zapletal, Robin a Robert Vítkovi, Tadeáš Jadrný, Tomáš Stejskal, Jirka Dobřichovský, Danek Bobek a nejmladší Jelda Jakub.

Jako každý rok i tento musí začít ještě předsezonním zraněním kolene a to u Martina Šoupala. Snad jsou to jen natažené vazy, ale i tak to znamená dvouměsíční výpadek.

No, a aby se jen netrénovalo, domluvili jsme si několik přáteláčků. Na ten první jsme se sešli v H. Brodě a sehráli vyhecované klání mezi áčkem a béčkem. Zápas skončil výrazným vítězstvím áčka v poměru 8:2 a trenéři Pivnička a Musil získali mnoho poznatků ke zvýšení úrovně hry. Nejlepší výkony podali Petr Voldřich, Geba a Červa v áčku, Ondra Brychta a Pavka Šoupal v béčku. Ve výborném světle se předvedl Lukáš Pospíšil, který hrál vloni za Dalečín a v tomto utkání jsme si chtěli oťukat, jestli by nebyl platný i v našem áčku. Všichni, co do toho můžeme kecat, se shodli, že je třeba jednat a domluvit hostování. Milan okamžitě žhavil mobil a s Petrem Vetešníkem z Dalečína se domluvil.

Další přáteláky jsou domluvené s Holubicemi v čele Petrem Bubniakem a Bělou.

 

V neděli 8. 2. vlivem silného větru spadl na kurt vzrostlý smrk. Poničil oplocení, což vyřešíme s Hasičskou pojišťovnou, ale je důležitější, že tam nikdo nebyl a nikomu se nic nestalo. Být to v létě….. 

Na přátelák s Holubicemi jsme se všichni těšili, protože přijeli kamarádi Petr Bubniak, Michal Šikl a Roman Dlabka. Velká škoda, že nemohl přijet Jarek Fronk, který si čistil organismus. Kluci z Holubic se posílili Járou Poulem z Jihlavy,  ale na druhé straně jim chyběl Kristián Pacejka. Na naší straně chyběli jen Kamil a Pauliňo. Milan do boje poslal následující sestavu:

Geba – Červa, Davča – Kraťas, velkej Luki – malej Luki

Petr Voldřich – Davča – Kraťas, Červa – Geba – malej Luki, střídal velkej Luki

Singla si zkusil Červa.

První dvojka, Geba s Červou, začala proti Bubnovi s Járou Poulem velmi nervozně a ve třech setech padli. Pak už jsme celkem měli místy i velkou převahu, ale některé sety vyžadovaly i velkou bojovnost. Ve třetí dvojce předvedl malej Luki parádní číslo přes takřka dvoumetrového blokaře a chvíli jsme přemýšleli, zda ho nenazývat střihonohý Luki. V singlu Buben předvedl jistý výkon hodný několikanásobného mistra světa, ale následující trojky byly zase naše. Zvítězili jsme 6:2 a pak i se soupeřem zamířili na pivko do Krystalu.

Se Štefanem Urbaníkem jsme dohodli, že preventivně skolíme další smrk, který ohrožuje areál. Začalo to skvěle, ale v okamžiku, kdy Štefan končil řez a dal povel k zatáhnutí za lano, aby strom padnul předem stanoveným směrem, se to kapku zvrtlo. Lano se přetrhlo, fouknul vítr a strom šel na druhou stranu. Naštěstí ne do kurtu, ale chytil se v koruně vedle stojícího javoru a ještě skřípl Štefanovu pilu. To jsem nečekal, pravil Štefi, že budu ten strom řezat na stojáka. Asi po dvou hodinách neskutečné dřiny se nám podařilo snížit kmen natolik, že šel položit na hráz. Natáhli jsme znovu hupcuk, tahat, zařval Štefi a vzápětí řval zdrháme!!! Jenže Míra zjistil, že nemá kam a tak jen čuměl vzhůru, kam to asi dopadne. Měl kliku, koruna ho minula jen o několik milimetrů.

V neděli 8. března se naši mladší žáci ve složení Štěpán Šimek, Ondra a Adam Bukáčkovi zúčastnili turnaje trojic v rámci Poháru  ČNS v Čelákovicích. Sedm sestav bylo rozděleno do dvou skupin,ve kterých se rozhodovalo o nasazení do vyřazovací části. V prvním zápase naši nastoupili proti Čelákovicím B a vlivem nervozity a soupeřovu velmi účinnému podání velmi rychle ztratili první set v poměru 2:10. Druhý set už byl o něčem jiném, podání jsme zvládli a předvedli několik pěkných nohejbalových akcí. Přesto jsme v závěru  nestačili a prohráli 6:10. Druhým naším soupeřem byla sestava TJ Peklo, kde hráli dva velmi šikovní  leváci a přestože už jsme se nenechali zaskočit a hráli celkem vyrovnanou partii, dopustili jsme se několika chyb na příjmu a i toto utkání jsme prohráli 0:2. Ve vyřazovací části jsme nastoupili proti družstvu Hlavence. V prvním setu jsme neustále prohrávali o jedem až dva body, ale v závěru za stavu 8:8 se Štěpánovi podařilo výborné podání a set jsme dotáhli k vítěznému konci. Druhý set se nepovedl. Až za stavu 1:7 jsme konečně zvládli soupeřovo podání, Ondra výborně přihrával a Štěpán postupně přidával bodíky až do vyrovnání. Pak však dva zkažené servisy a zmatek na kurtu dostaly soupeře na koně. Třetí set začal naší chybou, podařilo se vyrovnat a když Adam vybral smeč soupeře šli jsme do vedení a to udrželi až do stavu 9:8. Následující útok vyšel na Ondru a jeho správně umístěný lob směřoval jen 5  centimetrů za zadní lajnu. Dalším útokem se nám nepodařilo zakončit a soupeř z protiútoku bodoval. Na turnaji se kluci neztratili a jejich pojetí nohejbalu se líbilo. Máme dobrou nahrávku a slušně zaútočíme, v obraně však máme značné nedostatky při příjmu servisu a v pohybu při útoku soupeře.

 

 

 

21.3. jsme Pohár ČNS trojek mladších žáků pořádali my. Pod vedením Soni a Petra Jelínkových a za pomoci dalších členů oddílu se podařilo připravit velmi pěknou akci. Účast potvrdilo pět družstev a tak se hrála základní skupina s tím, že první čtyři postoupí do semifinále. Naši kluci hráli ve stejném složení – Štěpán, Ondra a Adam a hned v prvním zápase se jim podařilo zdolat jednoho z favoritů TJ Peklo ve třech setech, poté porazili Čakovice 2:0 a trenér Pepík Frai dojetím nemohl chvilku mluvit a slzy měl v očích. Druhý trenér Míra dělal hrdinu, ale také měl obrovskou radost a husí kůži. S Modřicemi jsme byli za favority, ale jak to bývá, byla to velká dřina než jsme to dotáhli k vítězství . V posledním zápase základní skupiny nás čekal dosud neporažený Sokol Dolní Radechová. Nepodařilo se dotáhnou stanovenou taktiku , první porážka byla na světě a v semifinále nás znovu čekalo Peklo.

Tentokrát se nepodařilo zopakovat výkon z prvního zápasu, prohráli jsme 0:2 a v boji o třetí místo šli znovu na Čakovice. Kluci už toho měli dost. Adam, který vždy zná stav, se celý klepal, že se ani napít nemohl a nevěděl ani jestli se hraje první nebo druhý set. Štěpán s Ondrou bojovali a ač v průběhu obou setů prohrávali, vždy dokázali vyhrát koncovku i za pomoci štěstíčka a nakonec kluci získali třetí místo.

Kluci podali mnohem lepší výkon než v Čelákovicích, Ondra skvěle nahrával , dostával se i k zakončení a předvedl nádherný kraťas. Štěpán měl velmi dobrý příjem a útok. Adam se do hry moc nedostal, přesto měl několik velmi dobrých nahrávek a obranných zákroků. Jeho čas ještě přijde.

Finále se hrálo mezi Dolní Radechovou a Peklem a po velké boji 2: 1vyhrála Radechová.

 

 

 

 

 

A začala nám první liga. K prvnímu zápasu se na naši palubovku dostavil SK Radotín, oslabený o reprezentanta Doubravu, jenž se vrátil do Šacungu. Nám zase chyběl Kamil. Utkání pro nás nezačalo nejlíp, první dvojka klekla ve třetím setu, ale pak se to celkem rozjelo. Soupeř dost chyboval a my se dostali do vedení 4:1. V singlu Červa neměl proti Chytrovi šanci a pak se to s námi rozjelo z kopce . Uhráli jsme už jenom jednou trojku a to stačilo pouze na remízu 5:5. Skvěle zahrál Libor Chytra a my se nemohli srovnat s lehoučkým, ale umístěným podáním.

V dalších zápasech se vedlo se střídavými úspěchy. Nečekané body jsme přivezli z Prahy ze Startu za vítězství 6:2. Mrzela však domácí porážka se Žatcem, kde Marťas s Davidem porazili mistry ČR, bratry Víty. Po slibném vedení 2:0 a 3:1 se však Ondra Vít rozrhrál k velkému výkonu a výsledkem byla porážka 4:6. Do Zruče jsme pro body nejeli, ale že to bude vylágoš 6:0 bylo nečekané. Doufali jsme, že přivezeme bod z Prostějova, ale po neskutečném zářezu rozhodčího Jonáka jsme se položili a prohráli 1:6. Čakovice B přijeli oslabené, ale nám také chyběli čtyři hráči základu a utkání museli odehrát fluktuanti Ondra Brychta, Pepča Pavel a Pavka Šoupal. Své úlohy se nezalekli a přispěli k vítězství 6:1. V týmu soupeře byl nejlepším hráčem teprve mladší dorostenec Zdeněk Kousal. V našem týmu Martin Krátký a David Nejedlý.

Béčko hrálo svůj první zápas proti Abusu Jihlava a po velmi špatném výkonu na domácím kurtu vysoko prohrálo.

Mladší žáci rozehráli krajský přebor trojic v Třebíči, dvojic ve Smrčku a proti svým o mnoho let starším soupeřům neměli šanci. Na turnaji dvojic v Modřicích své kvality prokázali a turnaj vyhráli bez ztráty setu. Hráli v sestavě – Petr Pešek, Štěpán Šimek, Ondra a Adam Bukáčkovi.

V domácím zápase proti Přerovu jsme v žádný zázrak nedoufali a také jsme uhráli pouhé dva body za výhru dvojky Krátký- David Nejedlý a překvapivě singl, kde Martin Červinka porazil Ťopa Miklíka. Přerov předvedl vynikající obranu a zejména v trojkách nám nedal vůbec žádnou šanci.

Další zápasy se áčku moc nepovedly. V Radotíně jsme aspoň po nevydařeném začátku vydřeli bod za rfemízu 5:5, když už jsme prohrávali 2:5. Domácí zápas se Startem Praha už jsme nezvládli a prohráli 2:6.

Béčko po celkem dobrém výkonu porazilo Hlinsko 6:3.

V neděli 17.5. jsme pořádali krajský přebor dorostu v singlu a nominovali jsme hned tři hráče T. Landu, P. Peška a Š. Šimka. Tomík hrál s přehledem a turnaj vyhrál, když ztratil pouhé dva sety. Petr skončil čtvrtý, ale předvedl velmi dobrou hru. Štěpán dobře začal, ale pak musel dva zápasy skrečovat pro bolesti nohy. I s tímto handikepem skončil pátý.

Do Žatce jsme pro body nejeli, ale že to bude takový výprask…Pro zranění chyběl Geba, ale soupeř neměl blokaře Pecinu a Brehma a přesto to na nás stačilo . Výsledek 6:1, když jediný náš bod uhrála dvojka Krátký-Červinka. Béčko remizovalo v Dalečíně 5:5. Celkem slušný výsledek, ale několik rozhodujících setů jsme prohráli 9:10.

Letní olympiáda dětí a mládeže Plzeň

Ve dnech 14. – 19. 6. 2015 se v Plzni konala VII. Letní olympiáda dětí a mládeže. Na této významné sportovní akci, které se zůčastnilo 2 800 mládežnických sportovců, reprezentovali Kraj Vysočina nejmladší nohejbalisté žďárského nohejbalového oddílu PKS okna – Petr Pešek, Štěpán Šimek a Ondřej Bukáček. Chlapci zažili nádhernou atmosféru zahajovacího i závěrečného ceremoniálu, který se velmi podobal tomu na velkých OH. Zapálení olympijského ohně, vztyčení olympijské vlajky, olympijský slib. Potkávali bývalé i současné významné  postavy českého sportu – medailisty z OH. Tito sportovci byli ambasadory jednotlivých sportů a také předávali medaile vítězům. Naši chlapci se zúčastnili nohejbalového turnaje, kde se hráli trojice a dvojice. V trojkách jsme postoupili ze základní skupiny do čtvrtfinále, kde naši cestu zastavili reprezentanti Středočeského kraje. Ve dvojkách jsme na soupeře neměli a ze skupiny jsme nepostoupili. Byli jsme však proti soupeřům v nevýhodě, neboť proti nám hráli o několik let starší hráči, kteří již mají zkušenosti z dorostenecké ligy i I. ligy dospělých, hrálo se na dva dopady přes vyšší síť. Přesto kluci bojovali a neprodali svou kůži zadarmo.  Byla to pro ně obrovská zkušenost. Viděli jaký nohejbal se hraje v mládežnických kategoriích a snad poznali, co je třeba v tréninku dělat, aby se dostali na úroveň těch nejlepších  a za dva roky, na příští LODM možná dosáhli i na medaile.

V soutěžích dospělých se nám příliš nevede. Áčko své domácí utkání s Prostějovem pouze zremizovalo, když už v zápase vedlo 4:0, další zápas hrálo v Čakovicích, kde prohrálo 6:3. Béčko ztratilo body ve Smrčku po porážce 6:4 a také v Jihlavě na Abusu, kde prohrálo  6:3.

Béčko pokračovalo i následující víkend v nevýrazných výkonech a prohrálov Hlinsku 3:6. Situace se obrátila až 27. 6. , kdy doma porazilo vedoucí tým soutěže Drak Dalečín 6:2. Áčko tento den zajíždělo do Přerova k utkání, kde žádný se soupořů nemohl nic získat ani ztratit. Oba týmy byla oslabeny, ale přesto naši jako obvykle vlétli do utkání a přestože vždy prohráli první set dokázali vývoj otočit, což znamenalo vedení 4:0. Bohužel se zranil Petr Voldřich a do třetí dvojky šel s Kamilem rovněž zraněný Luki Nejedlý. Na jeho výkonu to bylo znát a soupeř snížil. Do singlu šel tentokrát Martin Krátký a předvedl proti Pavelkovi velmi nadějný výkon. Přesto ve třech setech padnul a začali jsme se obávat, zda nedopadneme jak s Prostějovem a Čakovicemi. Obě následující trojky však daly ráznou odpověď a výsledkem bylo naše vítězství 6:2.

Na přelomu července a srpna jsme pro naše nejmenší uspořádali v areálu klubu soustředění. Celkem se zúčastnilo 16 dětí pod vedením trenérů Míry Sommera, Pepíka Fraie, Fandy Sládka. O finanční zabezpečení a nákupy se staral Jirka Staněk a stravování měl na starosti David Sobotka. Trenérskou výpomoc každý den zajišťovali i hráči áčka David a Lukáš Nejedlí. Pro děti byl kromě nohejbalu zajištěn i bohatý doprovodný program – pěší a cyklistické výlety, střelba z luku, kuše a vzduchovky.

Nejvíc jsme byli zásobení buchtami a jinými dobrotami, kterými nás zásobovaly starostlivé maminky. U závěrečného táboráku proběhlo vyhodnocení a každý účastník včetně dospěláků dostal medaili za výkony a zásluhy. Všem se tento týden líbil a příští léto si ho určitě zopakujeme.

5. září začala závěrečná část sezony. Áčko jelo k prvnímu utkání play-out do Prahy na Střelecký ostrov, kde nastoupilo proti Startu A. Utkání začalo úplně jinak než ta předchozí, kde jsme jasně vedli a utkání do zdárného konce nedotáhli. Kluci byli asi ještě na dálnici a už jsme prohrávali 1:3. Před námi byl singl, který domácí Tůma neprohrává a za nás nastoupil Martin Krátký, který to hraje dost nerad. Marťas zabojoval a zápas vyhrál 2:0. To nás nakoplo a domácí už nedostali šanci. Skvěle hráli Martin Červinka, Kamil Průcha, ostatní bojovali jako lvi. Některé naše obranné zákroky přinutily domácí diváky k potlesku. Výsledkem byl neskutečný obrat a naše vítězství 5:3. Je to zatím jen malý krůček k udržení v I. lize, který je třeba potvrdit v domácím prostředí.

Béčko v play-off krajského přeboru proti Dalečínu na domácí půdě neuspělo a prohrálo 2:5. Nikomu se nedařilo a nepomohlo ani koučování Milana Pivničky.

Nejmladší žáci ve složení Adam Bukáček, Filip Němec s trenérem Pepíkem Fraiem byli na turnaji v Modřicích a skončili těsně čtvrtí.

Ostatní žáci ve složení Tomáš Landa, Petr Pešek, Štěpán Šimek a Ondra Bukáček s trenérem Petrem Jelínkem se zúčastnili krajského přeboru dorostu ve Smrčku, kde třikrát prohráli a jednou dokázali zvítězit.

 

 

 

 

 

Odveta proti Startu Praha se vydařila a zahráli jsme snad nejlepší zápas sezony. Červa s Kraťasem na soupeře vlétli bez respektu a nedali mu žádnou šanci. Do dvoubodového vedení nás dostali Kamil s Gebou a třetí bod bez problémů zajistili opět Červa s Kraťasem doplnění do trojky Petrem Voldřichem. Druhá trojka se potákala se sehraností a slabším políčkem Geby. Navíc Kamil dostal pecku do nosu od Míry Sachla a soupeř získal bod. Následoval singl a začali jsme mít trochu obavy, aby se soupeř nechytl. Všechno rozptýlil Martin Krátký. Obávaného Tůmu smetl ve dvou setech 10:3 a 10:3. Do dalšího zápasu trojek šel soupeř zlomený a síly došly i Sachlovi. Konečný výsledek 5:1 a I. liga je zase naše.

Béčko v Dalečíně nepřekvapilo a tak se utkalo o třetí místo se Spartakem Hlinsko. Ani toto dvojutkání nám nevyšlo a po dvou porážkách na nás zbylo pouze 4. Místo.

Poslední mládežnický turnaj – dvojky – se konal va Žďáře a postavili jsme hned dvě dvojky. Landa s Peškemměli mít i na vítězství, ale projevila se určitá nesehranost a také tíha zodpovědnosti, která na Petra dolehla. Soupeř hrál přes něj a Tomík Landa se těžko dostával do útoku. Spolu se slabší obranou to stačilo jen na celkové 5. místo. Mladší žáci Šimek a Bukáček na soupeře nestačili i když ve hře pár světlých okamžiků předvedli.

Na MČR mladších žáků do Nymburku s trenéry Sommerem a Fraiem odjeli Štěpán Šimek, Ondřej a Adam Bukáčkovi. Ve skupině porazili Radomyšl 2:1 a Modřice 2:0, Vsetínu podlehli 0:2. V osmifinále pak podlehli Hlavenci 0:2 v utkání, kde se vůbec nic nedařilo. Skončili tak na 9.-12. místě.

MČR mladších žáků v kategorii jednotlivců se konalo u nás v hale TJ Žďár n/S. Do turnaje jsme nasadili Štěpána Šimka a Ondru Bukáčka. Kluci se neztratili a oba postoupili ze základních skupin. V osmifinále Ondrovi vystavil stopku největší favorit MČR Štěpán Kunert. Štěpán postoupil do čtvrtfinále, ale tam narazil na pozdějšího vítěze Matěje Vokáče, který mu žádnou šanci nedal. MČR se velmi vydařilo a pochvalu jsme si vysloužili i my, pořadatelé.

Štěpán Šimek byl nominován na reprezentační soustředění mladších žáků, které se konalo v Nymburku pod vedením šéftrenéra ČNS Jiřího Šmejkala.

V říjnu a listopadu se podařilo rozšířit mládežnickou základnu našeho oddílu na 22 hráčů. Radek Fňukal, který s námi už několikrát trénoval , ukončil svou fotbalovou kariéru a posílil naše starší žáky. Zájem trénovat a hrát nohejbal projevili bratři Petr a Kryštof Komínkovi a zejména mladší Kryštof se jeví jako velmi výrazná individualita.

Horní řada: trenér Pepík Frai,Vojta Burián, Petr Pešek, Ondra Bukáček Kryštof Komínek,Filip Němec, Petr Komínek, Radek Fňukal, Petr Burián, Robin Vítek, trenéři Fanda Sládek a Míra Sommer, Petr Doležal, Tomík Stejskal

Dolní řada: Adam Bukáček, Ríša Vítek, Fanda Sládek, Máťa Sobotka, Tadeáš Jadrný, Natálka Sobotková, Kubík Jelínek, chybí Daniel Bobek, Štěpán Šimek, Marek Zapletal a Jirka Dobřichovský.

Poslední mládežnickou akcí tohoto roku byla účast na Poháru ČNS dvojek mladších a starších žáků , který se konal 26. 12. V Bystřici nad Pernštejnem. Vzhledem k blízkosti jsme postavili dvě dojky mladších a dvě dvojky starších žáků. Starší neměli v konkurenci Č. Budějovic, Kotlářky, Zbečníku a Modřic vůbec žádnou šanci, ale pro kluky to byla určitě motivace zabrat v treninku a postupně se svým vrstevníkům vyrovnat. Naše dvojky hrály ve složení Petr Pešek – Radek Fňukal a Petr Burian – Petr Komínek. Vítězství si odnesli chlapci z Č. Budějovic před Kotlářkou a Zbečníkem. V kategorii mladších se v našem dresu představili Štěpán Šimek – Kryštof Komínek a Ondra s Adamem Bukáčkové a Filip Němec. V konkurenci 13. Dvojek se neztratili a všem se podařilo postoupit ze základních skupin. Ve čtvrtfinále však narazili na sebe a lepší byli Štěpán s Kryštofem. V semifinále porazili Modřice A a ve finále svedli bitvu s Peklem. Zvítězili zkušenější hráči Pekla, třetí byl Vsetín.

Tradiční vánoční turnaj v Hamrech se hrál 29. 12. Za účasti šesti trojic a příležitost si zahrát dostali Petr Pešek a bratři Komínkové. Vítězství si nakonec odnesli Petr Jelínek starší a mladší doplnění Fandou Sládkem a Rendou, který využil chvíle, kdy byl v Rovném vypřažen z pluhu a podařilo se mu prchnout za kamarády. O konečném pořadí rozhodl vzájemný zápas. Po turnaji se všichni přesunuli na ZAHRADU Vysočina, kde se jako tradičně podával místní gulášek a pivečko Černá Hora teklo proudem. Posezení se zúčastnil i věrný fanoušek Vlastík, Milánek, který nemohl chybět a řada stálých opor a stěžejních kamenů celého oddílu.

Obsazení týmů a rozlosování:

Landys tým – Landa Radek, Landa Tomík, Dolníček, Fňukal

Jelda tým – Jelínek Petr ml., Jelínek Petr st., Renda, Sládek

Nejedlý David tým – Kletečka, Pešek Petr, Komínek Peťa

Brychta tým – Brychta, Musil, Reny (Štěpán), Jelínek T.

Stejsky tým – Komínek Kryštov, Nejedlý Lukáš, Frai

Obyčtov – Musil, Milota, Mazel

S Landa Tým Jelda Tým Nejedlý D.

Tým

Brychta Tým Stejsky tým Obyčtov Skóre Body Pořadí
Landa Tým K 5:10

6:10

0:2

 10.8

10:7

2:0

8:10

8:10

0:2

6:10

10:4

1:1

 10:3

10:5

2:0

83:77

 

8b 3.
Jelda Tým 10:5

10:6

2:0

U 10:3

10:9

2:0

10:6

10:3

2:0

 10:8

6:10

1:1

10:5

10:8

2:0

96:63

 

13b 1.
Nejedlý D. tým 8:10

7:10

0:2

3:10

9:10

0:2

P 9:10

10:8

1:1

 8:10

10:9

1:1

 4:10

10:6

1:1

 78:93 4b 5.
Brychta Tým  10:8

10:8

2:0

 6:10

8:10

0:2

10:9

8:10

1:1

I  10:6

7:10

1:1

 10:5

10:9

2:0

 89:85 9b 2.
Stejsky tým  10:6

4:10

1:1

 8:10

10:6

1:1

 10:8

9:10

1:1

 6:10

10:7

1:1

N  10:6

8:10

1:1

85:83

 

8b 4.
Obyčtov  3:10

5:10

0:2

 5:10

8:10

0:2

 10:4

6:10

1:1

 5:10

9:10

1:1

 6:10

10:8

1:1

A  67:92 3b 6.