Žďárští dorostenci prohráli v Čelákovicích

kategorie žáci dne 02.05.2023

Utkání na domácí půdě Čelákovic jsme zahájili prohranými dvojkami. Po vyrovnané hře první trojice jsme nedokázali využít matchballu ve třetím setu za stavu 9:7 pro nás. V singlu neměl Jakub Zadrobílek proti Maturovi šanci a prohrávali jsme 4:0. Otočená trojice se nám v prvním setu dařila, nic méně po nepřesné hře a zmatcích v poli jsme prohrávali 5:0. V odvetných dvojicích se nám již za tohoto stavu moc nedařilo.

TJ Spartak Alutec KK Čelákovice – PKS okna Žďár nad Sázavou 7:0

Komentář trenéra Sobotky k zápasu: „Hru ovlivnilo venkovní prostředí, věková a silová převaha soupeře. Dařilo se nám hlavně ve druhé dvojce a první trojce, v obou případech jsme mohli vyhrát. Chtěl bych pochválit Františka Sládka a Marka Zapletala za neprůstřelné pole“.

Sestava družstva: Marek Zapletal,  Matěj Sobotka, Jakub Zadrobílek, Ota Jirka, František Sládek, Tobias Zich